Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Perleťový plug s květinou-60%

95,60 Kč Již od 239,00 Kč -60%
Skladem

Také Vás tento dechberoucí plug  naprosto uchvátil? To se Vám vůbec nedivíme, je to opravdový skvost! Plug je vyrobený z chirurgické oceli a květina která je vpředu zdobí z mosazi. Okvětní lístky květiny jsou od sebe delikátně odděleny a v jejím středu září kamínek vyrobený z perleti - naprosto unikátního minerálu, který produkují určité druhy měkkýšů a který je v závěru téměř k nerozeznání od pravých perel.

Zajisté jste si všimli zajímavých vlnek utvořených na kamínku - to je důsledek oxidačního procesu, který šperku dodává vintage atmosféru. Jak už bylo jednou zmíněno, šperk je vyroben z jednoho z nejkvalitnějších materiálů, z jakého může být piercing vyroben - chirurgické oceli a jedná se o takzvaný double flare plug, což jednoduše řečeno znamená, že konce plugu jsou lehce rozšířené - díky čemuž šperk lépe drží na svém místě a nehrozí, že Vám během dne někde vypadne!

Vybírat si můžete z mnoha různých velikosti ale perleťový kamínek bude svou velikosti na plugu vždy vynikat! Dovolujeme si Vás upozornit, že jelikož je perleť přírodní materiál, nenajdete dva naprosto identické plugy tohoto druhu, vždy budou mít malinko odlišné odstíny. Pokud si ale objednáte dva kousky, uděláme co bude v našich silách, abychom Vám našli dva co nejvíce identické! 

Detaily
NázevPerleťový plug s květinou
SKUPlug-44
Kampaň-60%
TypPlug
UmístěníRoztahování uší
MateriálChirurgická ocel
HloubkaRůzná
Je výrobek lepený?Ano
Typ povlakuStandardní povlak
Počet kusů1 ks
Přidaný materiálMosaz
Je piercing potažen vrstvou?Ano, celý piercing
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Perleťový plug s květinou
Vaše hodnocení
Perleťový plug s květinou