
Piercing do pupíku s želvou zdobenou kamínky
Máte rádi mořské živočichy - například želvy? Máme pro Vás ten pravý kroužek do pupíku! Je vyroben z chirurgické oceli, a jeho přívěšek z mosazi. Přední část přívěšku je vyrobena tak, aby připomínala želví krunýř, a vzadu z něj vylézají drobné želví ploutvičky.
Želva má na své hlavičce dva drobné, černé kamínky místo očiček, a velký opálový kamínek místo krunýře. Opál je pak obklopen spoustou malých, čirých kamínků. Opál sice není pravý, avšak vypadá jako by byl, a nemusíte se ani bát, že by časem měnil svoji barvu.
Standardně je tento piercing dodáván s hladkou, stříbrnou vrchní kuličkou, avšak je možné tuto kuličku zaměnit za kuličku se vsazeným, čirým kamínkem. Rozhodli jsme se Vám tuto možnost nabídnout, protože třpytivá kulička se ke krunýři želvy opravdu velice krásně hodí.
Název | Piercing do pupíku s želvou zdobenou kamínky |
---|---|
SKU | Belly-423 |
Kampaň | 2 za 1 |
Tloušťka tyčinky | 1.6 mm. |
Typ zavírání | Vnější závit |
Typ | Piercing do pupíku |
Umístění | Pupík |
Délka | 10 mm. |
Materiál | Chirurgická ocel |
Průměr kuličky | 5 mm. |
Barva | Stříbrná |
Druh kamene | Pryskyřičný opál |
Je výrobek lepený? | Ano |
Typ povlaku | Standardní povlak |
Počet kusů | 1 ks |
Přidaný materiál | Mosaz |
Je piercing potažen vrstvou? | Ano, přívěsek |
Celková délka | 37 mm. |
