Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Piercing do bradavky s filigránovým zdobením a opálem

339,00 Kč
Skladem

Představujeme Vám skvělou příležitost rozmazlit se krásným piercingem do Vaší bradavky, u kterého se krásnými detaily nešetřilo. Šperk je ozdoben krásným a elegantním filigránovým zdobením. Má tvar oblouku, a připomíná visící řetěz. Řetěz je navíc uprostřed ozdoben nádherným opálovým kamínkem. Filigránové zdobení je stejně jako kamínkek oblé, a celý šperk tedy působí velmi celistvě a harmonicky. 

Jak už bylo řečeno, opálový kamínek má oblý tvar, ale čím je ještě zajímavější je jeho neobvyklá barva - je bílý, ale hází duhové odlesky. Nemusíte se bát, že by Vám kamínek z piercingu vypadl, je totiž velmi bezpečně uchycen ve čtyřech bodech. Zároveň se však nemusíte bát, že by toto uchycení kamínku rušilo design šperku - vypadá totiž velmi elegantně, a jen šperk ještě přizdobuje. Pod opálem je ještě jeden, menší kamínek, který má čirou barvu. Filigránové zdobení v kombinaci s kamínky bude znamenat, že z Vás nikdo, komu piercing ukážete, nebude moct spustit zrak. 

Tento piercing je k dispozici ve třech barevných provedeních - stříbrném, zlatém, a červeno-zlatém. U všech modelů je tyčinka piercingu 16mm dlouhá, a vyrobená z chirurgické oceli. Avšak protože je piercing ozdoben filigránovým obloukem zavěšeným na tyčince piercingu, místo pro Vaši bradavku je pouze 14mm. 

Je pochopitelné, že pro Vás může být velmi težké vybrat si pouze jeden z těchto tří nádherných modelů. Trik, který však často zabírá nám když se nemůžeme rozhodnout, je jít se svým prvním dojmem a vybrat si ten model, který Vás zaujal jako první. 

Detaily
NázevPiercing do bradavky s filigránovým zdobením a opálem
SKUNipple-74
Tloušťka tyčinky1.6 mm.
Typ zavíráníVnější závit
TypPiercing do bradavky se štítem
UmístěníBradavka
Délka14 mm.
MateriálChirurgická ocel
Průměr kuličky5 mm.
Druh kameneSyntetický opál
Je výrobek lepený?Ano
Typ povlakuStandardní povlak
Počet kusů1 ks
Přidaný materiálMosaz
Je piercing potažen vrstvou?Ano, přívěsek
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Piercing do bradavky s filigránovým zdobením a opálem
Vaše hodnocení
Piercing do bradavky s filigránovým zdobením a opálem