Bodymod Premium
Zlatá 14kt labreta se čtvercovým kamínkem a PTFE tyčinkou




Druh kamínku: Kubický Zirkon
Vybrat Materiál
Barva: Zlatá
Barva kamínku: Průhledná
Velikost kuličky: 2,5 mm
Tloušťka závitu: 1,2 mm
Délka: 8 mm
There are no reviews on this product yet.
Četnost nošení
Každodenní nošení
Snášenlivost
Hypoalergenní
Voděodolnost
Voděodolný
Životnost
Částečně odolný
Snadnost používání
Poměrně snadné
Název: Zlatá 14kt labreta se čtvercovým kamínkem a PTFE tyčinkou
SKU: Labret-78
Značka: Bodymod Premium
Tloušťka závitu: 1,2 mm
Druh zapínání: Push-In
Typ šperku: Labreta
Umístění: Tragus, Spiderbite, Snakebite, Medusa, Madonna, Spodní labreta, Ušní lalůček, Helix, Conch, Přední helix, Angelbite
Délka: 8 mm
Průměr kuličky: 2.5 mm.
Barva: Zlatá
Barva kamínku: Průhledná
Druh kamínku: Kubický Zirkon
Počet kusů: 1
Design: Čtverec
Velikost kuličky: 2,5 mm
Tato super jednoduchá labreta je zdobená 14 karátovým zlatem a tyčinku má vyrobenou z PTFE. Zde máte labretu, která díky svému klasickému, ale nadčasovému designu nikdy nevyjde z módy. Malý, zlatý top pevně rámuje krásný a třpytivý čtvercový kámen.
Tyčinka, která prochází skrz váš piercing je vyrobena z hypoalergenního PTFE. Kromě toho, že je hypoalergenní, protože neobsahuje nikl, je také velmi pružný a chrání vaše zuby a dásně zatímco jej nosíte ve svém rtu.
Tato sladká labreta je špičkové kvality, ale stále za velmi dostupnou cenu. Jestli chcete to nejlepší z hlediska materiálu, designu a ceny, pak je to perfektní volba.