Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Piercing do bradavky se štítem s pírky-30%

Není skladem

Pokud máte piercing v bradavce, a chcete zajímavější šperk než je jen jednoduchá, rovná tyčinka, rozhodně si nenechte tento šperk ujít. 

Tento piercing má na sobě štít, kterým uprostřed prochází tyčinka. Po nasazení do Vaší piercingové dírky tyčinka nebude vidět, protože to bude ona, která prochází Vaší bradavkou, avšak štít bude všem na obdiv, protože se bude krásně lemovat Vaši bradavku. 

Tyčinka je dlouhá 18 mm, avšak na tom až tak nezáleží, protože je to hlavně vnitřní průměr kroužku uprostřed štítu, do kterého se Vaše bradavka musí vlézt, a ten má průměr 9-10 mm. Pokud jsou tedy Vaše bradavky velké, je možné, že Vám tento šperk nebude sedět. Design štítu se skládá ze dvou kruhů, mezi kterými je mezera, ve které byl vytvořen design hvězdy. Kromě toho je štít ještě ozdoben drobným kamínkem, jehož barvu si můžete vybrat v boxu vedle obrázku. Ze spodního okraje většího z kruhů visí dvě pírka, která se lehce pohupují ze strany na stranu. Šperk jako celek lehce připomíná lapač snů, protože hvězda vypadá trošku jako zapletená síť, a pírka jsou něco, co bývá často také symbolem na lapačích snů.

Detaily
NázevPiercing do bradavky se štítem s pírky
SKUNipple-41
Kampaň-30%
Tloušťka tyčinky1.6 mm.
Typ zavíráníVnější závit
TypPiercing do bradavky se štítem
UmístěníBradavka
Délka10 mm.
MateriálChirurgická ocel
Průměr kuličky5 mm.
Je výrobek lepený?Ano
Počet kusů1 ks
Je piercing potažen vrstvou?Ano, celý piercing
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Piercing do bradavky se štítem s pírky
Vaše hodnocení
Piercing do bradavky se štítem s pírky