Adventní kalendář Bodymod
Zobrazit nabídku dne
Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...
%

Mikrodermál s opálovou kuličkou

169,50 Kč Již od 339,00 Kč
Skladem

Pořiďte si mikrodermál, který opravdu zaujme, s tímto krásným, zaobleným opálem, který je k dispozici v mnoha nádherných barvách. Opál je zcela zakulacený, a nehrozí tedy, že by se zachytával v oblečení, či ve vlasech. 

Tento jednoduchý, avšak rafinovaný šperk je k dispozici ve čtyřech různých barvách: bílé, růžové, modré a zelené. Opály si můžete zvolit nejen podle Vaší oblíbené barvy, ale i podle jejich významu. Například zelený opál má napomáhat obnovovat energii, a posilovat imunitní systém. Modrý opál by měl dodávat odvahu, ale také napomáhat duševnímu zdraví. Růžový opál by měl pomáhat se spirituální energií, a měl by pomoci k lepší meditaci i spánku. Bílý opál je podobný růžovému, a spirituální energii pomáhá tvorbou positivních vibrací a zlepšováním duševní rovnováhy. 

Všechny čtyři kamínky jsou tedy nejen krásné, ale mají i svoje jedinečné, hojící vlastnosti. Volba je tedy na Vás a Vašem stylu, ale i Vašich vnitřních potřebách. 

Detaily
NázevMikrodermál s opálovou kuličkou
SKUDermal-30
Tloušťka tyčinky1,2 mm (vhodné pro dermály 1,6 mm)
TypMikrodermál
UmístěníAnti-eyebrow, Surface-tragus, Bindi, Horizontal labret, Tvář, Butterfly, Hrudní kost, Dekolt, Boky, Christina/Venus, Mikrodermál
MateriálChirurgická ocel
Průměr kuličky4 mm.
Druh kameneSyntetický opál
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Mikrodermál s opálovou kuličkou
Vaše hodnocení
Mikrodermál s opálovou kuličkou