25% sleva na šperky do uší

Každý den nová nabídka

Každý den nová nabídka

100 dní na vrácení
Poštovné od 85 Kč. Doručení zdarma od 750 Kč
Doprava Zásilkovnou
Nahrávám...

Zlatý 14kt septum piercing s pěti kamínky

Není skladem

Piercingové šperky vyrobené z drahých kovů, jako je například tento, jsou jednoduše stylovější než šperky vyrobené z plastu či jiných materiálů. Na první pohled si ostatní rozdílu mezi tímto šperkem a ocelovým šperkem možná nevšimnou, avšak šperky nosíte kvůli sobě a ne kvůli ostatním, proto s materiálem musíte být spokojeni hlavně Vy. 

Tento septum kroužek je vyroben z jednoho kusu materiálu, a nemá tedy na sobě žádné další, volné části. K otevření tohoto šperku je potřeba jím lehce zakroutit - lehce vytočit jeho konce do stran. Po nasazení kroužku je poté potřeba jím zase zakroutit a navrátit konce do původní polohy. Ať uděláte cokoliv, nesnažte se od sebe konce odtáhnout, tím šperk zdeformujete a materiál přijde o svou elasticitu. 

Design šperku je velmi jednoduchý - jedná se o kroužek s pěti krásnými, drobnými kamínky, umístěnými na spodním okraji kroužku. Ozdobná část kroužku je samozřejmě tou, která bude nevíce vidět, a která krásně ozdobí Váš septum. 

S klasickým žlutým zlatem bude kontrast mezi ním a kamínky samozřejmě větší, než u kroužku z bílého zlata. Ať už si však zvolíte kterékoliv provedení, obdržíte nádherný šperk ze 14kt zlata. 

Detaily
NázevZlatý 14kt septum piercing s pěti kamínky
SKUNose-152
Tloušťka tyčinky1.2 mm.
Typ zavíráníVyhnutím do strany
TypSeptum
UmístěníSeptum
Průměr kroužku10 mm.
Je výrobek lepený?Ano
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Zlatý 14kt septum piercing s pěti kamínky
Vaše hodnocení
Zlatý 14kt septum piercing s pěti kamínky