Adventní kalendář Bodymod
Zobrazit nabídku dne
Obchod s vysoce kvalitními piercing šperky
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 95,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Zlatý 14kt piercing do nosu zahnutý do "L" se symbolem nekonečna

Není skladem

Představujeme Vám skvělou příležitost pořídit si velice elegantní a stylový piercing do nosu, který je navíc vyrobený ze 14-karátového zlata. Piercing je k dispozici ve dvou barevných provedeních, a je tedy potřeba rozhodnout se, jestli se Vám více líbí klasické žluté 14kt zlato, nebo modernější bílé 14kt zlato. 

Piercing je ozdobený oblíbeným symbolem nekonečna, který nejen, že vypadá skvěle, ale také v sobě skrývá úžasnou symboliku. Symbol nekonečna připomíná položené číslo 8, a může reprezentovat cokoliv od nekonečné lásky až po nikdy nekončící školu života. Může však znamenat cokoliv, takže je jen na Vás, jestli si pro něj zvolíte jiný význam. Symbol je 1,7 mm vysoký a na šířku má 4,7 mm.

Piercingová tyčinka je uprostřed zahnutá, a má tedy tvar do L. Šperk v sobě kombinuje jednoduchost rovného piercingu do nosu, a bezpečnost zatočeného piercingu do nosu. Jako rovný piercing do nosu se velmi jednoduše nasazuje, avšak jako zatočený piercing do nosu má část umístěnou uvnitř nosu, která zajišťuje mnohem vetší stabilitu šperku - šperk Vám tedy jen tak nevypadne. 

Jak můžete vidět, jedná se o opravdu úžasný šperk, a ani jeho cena není k zahození - doporučovali bychom Vám tedy objednat si jej co nejdříve. 

Detaily
NázevZlatý 14kt piercing do nosu zahnutý do "L" se symbolem nekonečna
SKUNose-143
Tloušťka tyčinky0.8 mm.
TypPIercing do nosu do L
UmístěníNosní dírka
Délka6 mm.
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Zlatý 14kt piercing do nosu zahnutý do "L" se symbolem nekonečna
Vaše hodnocení
Zlatý 14kt piercing do nosu zahnutý do