Jak vrátit zboží

Nahrávám...

Samozřejmě máte vždy možnost zboží vrátit.
Níže naleznete informace, které budete potřebovat, pokud chcete produkty vrátit.

Co mohu vrátit?

Můžete vrátit jakýkoliv produkt (s výjimkou produktů se speciálními podmínkami a produktů, které jsou pro Vás vyrobeny na zakázku), který je stále v původním uzavřeném obalu, a za předpokladu, že je to v uvedené lhůtě pro vrácení zboží.

Co musím udělat?

Výrobky musíte odeslat bezpečným způsobem, aby nemohly být během přepravy poškozeny. Z tohoto důvodu doporučujeme, abyste nikdy nepoužívali stejnou obálku, ve které jste výrobky obdrželi, protože jde o obal na jedno použití.

Náklady na vrácení zboží si hradí zákazník sám. Pamatujte, že balíčky mohou být také ztraceny, proto doporučujeme zvolit co nejspolehlivější způsob dopravy. Balíčky, které mají být vráceny, nejsou pojištěny společností Bodymod. Proto produkty pečlivě zabalte a vyberte vhodný způsob dopravy. Nezapomeňte také přiložit potřebné informace pro vrácení zboží. V opačném případě se k nám balíček nedostane.

Co bychom od Vás měli obdržet?

Samozřejmě bychom od Vás měli obdržet produkt, který chcete vrátit, a za který očekáváte vrácení peněz. Kromě toho požadujeme také vyplněný formulář pro vrácení zboží, který naleznete níže, nebo rovnocenné informace o tom, proč produkt vrácíte.

Doporučujeme také, abyste se podívali na naše obchodní podmínky, kde můžete nalézt další informace o tom, jak zboží vrátit. Mějte na paměti, že zboží nevyměňujeme, můžete ho pouze vrátit. Pokud chcete jiný produkt, budete muset provést nový nákup.

Zde si můžete stáhnout náš formulář pro vrácení zboží

Vezměte prosím na vědomí, že pokud jste obdrželi dopravu zdarma díky celkové ceně objednávky, sleva bude automaticky zrušena a odečtena od částky, kterou zadáme. Kromě toho, pokud jste si zvolili speciální požadavky, jako je prodloužená záruka nebo rychlejší způsob dopravy, než je náš standardní, tyto poplatky nebudou vráceny.