25% sleva na šperky do uší

Každý den nová nabídka

Každý den nová nabídka

100 dní na vrácení
Poštovné od 85 Kč. Doručení zdarma od 750 Kč
Doprava Zásilkovnou
Nahrávám...

Titanová činka s vnitřním závitem a třemi opálovými kamínky -25%

Tato nabídka končí ...
629,25 Kč Již od 839,00 Kč -25%
Skladem
Tato nabídka končí ...

Těžko byste hledali lepší produkt než je tento - je vyrobený z titanu, má vnitřní závit, a je ozdobený opálovým kamínkem. Zkrátka je opatřen jen tím nejlepším. 
Titan neobsahuje žádný nikl, což je důležité, pokud na nikl máte alergii. Vnitřní závit zase zaručí, že při nasazování a sundávání šperku nebude Vaše kůže podrážděna či poškozena ostrými okraji závitu. A nakonec, opálové kamínky šperk krásně rozsvítí - mnohem zajímavěji, než by dokázaly běžné kamínky. Musíme však podotknout, že se jedná o syntetické opály - pravé opály jsou moc křehké pro výrobu šperků. 

Další výhodou tohoto šperku je, že se dá odšroubovat nejen kulička na konci tyčinky, ale i jeho ozdobná část. To znamená, že pokud Vám na šperku něco nevyhovuje, například délka tyčinky nebo velikost kuličky, dá se to změnit. Jen je potřeba se ujistit, že si pořizujete náhradní části, které budou na šperk pasovat. 

Ozdobná část šperku je tvořená třemi drobnými opály, které jsou posazeny do lehkého oblouku. Kamínek uprostřed je o něco větší než zbylé dva kamínky po jeho stranách. Tyčinka se šroubuje zezadu prostředního kamínku. Kamínky jsou k dispozici v několika barvách. 

Tento šperk se dá použít na spoustě míst - nejčastěji se však využívá jako ozdoba ucha, například helix či tragus piercing. 

Detaily
NázevTitanová činka s vnitřním závitem a třemi opálovými kamínky
SKUBarbell-36
Kampaň-25%
Tloušťka tyčinky1.2 mm.
Typ zavíráníVnitřní závit
TypČinka
UmístěníUšní lalůček, Helix, Forward helix
Délka6 mm.
MateriálTitan
Průměr kuličky4 mm.
Druh kamenePryskyřičný opál
Je výrobek lepený?Ano
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Titanová činka s vnitřním závitem a třemi opálovými kamínky
Vaše hodnocení
Titanová činka s vnitřním závitem a třemi opálovými kamínky