25% sleva na šperky do uší

Každý den nová nabídka

Každý den nová nabídka

100 dní na vrácení
Poštovné od 85 Kč. Doručení zdarma od 750 Kč
Doprava Zásilkovnou
Nahrávám...

Sada roztahováků z chirurgické oceli s tunely

Není skladem

Představujeme Vám skvělou příležitost pořídit si praktickou sadu roztahováků z chirurgické oceli s tunely odpovídajících velikostí, které pro Vás budou perfektním pomocníkem po celý proces roztahování uší. A jak roztahování s nimi funguje? Nejdříve si ucho musíte roztáhnout roztahovákem, a poté na roztahovák našroubovat tunel odpovídající velikosti. Potom je potřeba protlačit do ucha část s tunelem, a roztahovák z něj následně vyšroubovat. Tento proces je velmi snadný a rychlý, protože tunel má na sobě vnitřní závit, díky kterému bude přechod mezi tunelem a roztahovákem krásně hladký. Tento systém je opravdu nedocenitelný, a aplikace tunelu je s ním bezproblémová. 

Další výhodou této sady je její skvělá cena, protože když porovnáte cenu této sady a peníze, které byste dali za 6 roztahováků a 6 tunelů samostatně, je cena poloviční. Jak můžete vidět, sada má samé výhody a už Vám tedy nic nebrání v její koupi. 

Všechny šperky v této sadě jsou stříbrné barvy, a budou se Vám tedy hodit k jakékoliv příležitosti - ať už si je chcete vzít na party nebo používat ke každodennímu nošení. 

Velikosti obsažené v této sadě:

  • 3mm
  • 4mm
  • 5mm
  • 6mm
  • 8mm
  • 10mm

Jinými slovy si svoje ucho můžete roztáhnout od 3mm až do 10mm, a ke každé velikosti budete mít nejen roztahovák ale i tunel, a nebudete si tedy muset pořád pořizovat nové šperky a utrácet za ně Vaše těžce vydělané peníze. 

Detaily
NázevSada roztahováků z chirurgické oceli s tunely
SKUTaperset-tunnels
Typ zavíráníVnitřní závit
TypSada na roztahování uší
Průměr roztažené dírkySada různých velikostí
MateriálChirurgická ocel
BarvaStříbrná
Počet kusů6 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Sada roztahováků z chirurgické oceli s tunely
Vaše hodnocení
Sada roztahováků z chirurgické oceli s tunely