Inspirace pro nový styl

Sleva až 25% - Přidány nové kousky

Inspirace pro nový styl

KUPTE 2, ZAPLAŤTE ZA 1

Každý den nová nabídka

100 dní na vrácení
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 85,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Sada roztahováků z chirurgické oceli s tunely

Není skladem

Představujeme Vám skvělou příležitost pořídit si praktickou sadu roztahováků z chirurgické oceli s tunely odpovídajících velikostí, které pro Vás budou perfektním pomocníkem po celý proces roztahování uší. A jak roztahování s nimi funguje? Nejdříve si ucho musíte roztáhnout roztahovákem, a poté na roztahovák našroubovat tunel odpovídající velikosti. Potom je potřeba protlačit do ucha část s tunelem, a roztahovák z něj následně vyšroubovat. Tento proces je velmi snadný a rychlý, protože tunel má na sobě vnitřní závit, díky kterému bude přechod mezi tunelem a roztahovákem krásně hladký. Tento systém je opravdu nedocenitelný, a aplikace tunelu je s ním bezproblémová. 

Další výhodou této sady je její skvělá cena, protože když porovnáte cenu této sady a peníze, které byste dali za 6 roztahováků a 6 tunelů samostatně, je cena poloviční. Jak můžete vidět, sada má samé výhody a už Vám tedy nic nebrání v její koupi. 

Všechny šperky v této sadě jsou stříbrné barvy, a budou se Vám tedy hodit k jakékoliv příležitosti - ať už si je chcete vzít na party nebo používat ke každodennímu nošení. 

Velikosti obsažené v této sadě:

  • 3mm
  • 4mm
  • 5mm
  • 6mm
  • 8mm
  • 10mm

Jinými slovy si svoje ucho můžete roztáhnout od 3mm až do 10mm, a ke každé velikosti budete mít nejen roztahovák ale i tunel, a nebudete si tedy muset pořád pořizovat nové šperky a utrácet za ně Vaše těžce vydělané peníze. 

Detaily
NázevSada roztahováků z chirurgické oceli s tunely
SKUTaperset-tunnels
Typ zavíráníVnitřní závit
TypSada na roztahování uší
Průměr roztažené dírkySada různých velikostí
MateriálChirurgická ocel
BarvaStříbrná
Počet kusů6 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Sada roztahováků z chirurgické oceli s tunely
Vaše hodnocení
Sada roztahováků z chirurgické oceli s tunely