25% sleva na šperky do uší

Každý den nová nabídka

Každý den nová nabídka

100 dní na vrácení
Poštovné od 85 Kč. Doručení zdarma od 750 Kč
Doprava Zásilkovnou
Nahrávám...

Plug ve tvaru slzy s vintage vzhledem

199,00 Kč
Skladem

Se šperky ve vintage stylu je obvykle spjata dlouhá historie, není ale přeci nezbytně nutné, aby byl šperk starobylý - bohatě postačí aby tak působil - což je přesně případ tohoto plugu. Jeho historie je velmi krátká: byl vyroben, dovezen do našeho obchodu a teď jste ho našli Vy. Je už je jen na Vás abyste mu dodali správný šmrnc.

Jeho přední strana je ozdobena stříbrnými pláty v jejichž prostředku je zasazena nádherná kapička, která vypadá jako skutečný drahokam: je to opál.

Opál je vyroben se syntetické pryskyřice a když se na něj podíváte ze strany, uvidíte, že trošku vyčnívá, přesně tak jak je vidět na obrázku. Malinkaté detaily v kameni vyniknou především za správného světla, - právě díky nim je k nerozeznání od skutečného drahokamu.

Abychom to nějak shrnuli: pokud hledáte trošku jiný plug plný svého vlastního života, je pro Vás tento šperk jako dělaný! Plug je k dispozici v mnoha různých velikostech, platí zde že čím větší velikost šperku, tím větší je zároveň přední část a kámen. Kapka je o něco málo větší něž průměr plugu, ale tenhle detail je okem prakticky nepostřehnutelný. Vyplň šperku je prázdná, což znamená, že plug není zbytečně těžký.


Detaily
NázevPlug ve tvaru slzy s vintage vzhledem
SKUPlug-162
TypPlug
MateriálChirurgická ocel
Hloubka15 mm.
Druh kamenePryskyřičný opál
Je výrobek lepený?Ano
Typ povlakuStandardní povlak
Počet kusů1 ks
Přidaný materiálMosaz
Je piercing potažen vrstvou?Ano, přívěsek
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Plug ve tvaru slzy s vintage vzhledem
Vaše hodnocení
Plug ve tvaru slzy s vintage vzhledem