NAKUPUJTE S 25% SLEVOU

Inspirace pro nový styl

Sleva až 25% - Přidány nové kousky

Inspirace pro nový styl

KUPTE 2, ZAPLAŤTE ZA 1

Každý den nová nabídka

100 dní na vrácení
Poštovné od 85 Kč. Doručení zdarma od 750 Kč
Doprava Zásilkovnou
Nahrávám...
%

Plug se zadečkem Playboy™ zajíčka

159,20 Kč Již od 199,00 Kč
Skladem

Playboy™ dívky a jejich kostýmy zajíčků s sexy ocáskem jsou velmi dobře známé. Nyní můžete tento sladký kostým nosit ve svém roztaženém uchu. Na fotografii, která zdobí plug, je sexy modelka v kostýmu, v podřepu, díky čemuž vidíme krásný zaječí ocásek a její jehlové podpatky. Obrázek je vyfocen zespod, takže si můžete všimnout její krásné postavy přesýpacích hodin a také krásný bílý ocásek, který je uprostřed.

Pod obrázkem je text na kterém stojí "Tails - You win", což je slovní hříčka, která odkazuje na moment otáčení mince v momentě než padne hlava nebo ocásek. Celá věta zní "Heads I win, Tails you lose" - v překladu: "Padne-li hlava vyhraji, padne-li ocásek, prohraješ." - ať se tedy stane cokoliv, v obou případech se stanete vítězem. V tomto plugu se zmiňuje "Tails" - ocásek, protože malý králíček může být považován za symbol štěstí :-)

Plug je vyroben z černého akrylátu s bílým potiskem na přední straně, což vytváří nádherný kontrast. Tisk je chráněn tenkou plastovou vrstvou ve tvaru kopule, což pomůže tento plug uchovat na dlouhou dobu v původním stavu.

Detaily
NázevPlug se zadečkem Playboy™ zajíčka
SKUPlug-101
TypPlug
MateriálAkrylát
Hloubka12 mm.
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Plug se zadečkem Playboy™ zajíčka
Vaše hodnocení
Plug se zadečkem Playboy™ zajíčka