Inspirace pro nový styl

Sleva až 25% - Přidány nové kousky

Inspirace pro nový styl

KUPTE 2, ZAPLAŤTE ZA 1

Každý den nová nabídka

100 dní na vrácení
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 85,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Labreta svítící ve tmě3 za 2

Tato nabídka končí ...
79,00 Kč 3 za 2
Skladem
Tato nabídka končí ...

Představujeme Vám šperk z chirurgické oceli, který je ozdobený kuličkou z akrylátu. Akrylát byl ošetřen speciální látkou, která mu dává možnost svítit ve tmě. Jediné, co je potřeba udělat, je dát kuličku na světlo. Neočekávejte však záři jako z baterky, svit kuličky není tak intenzivní. Kulička je však i tak velmi zábavným doplňkem na různé speciální akce, a pobaví Vás i v posteli pod prostěradly. 

Tento šperk je k dispozici v několika délkách. Nejčastější délkou je 8mm, avšak dá se také přizpůsobit Vašim potřebám. Pokud labretu například plánujete umístit jako piercing do rtu a máte plnější rty, mohla by pro Vás být vhodnější delší tyčinka, pokud však máte tenčí rty, kratší tyčinka by pro Vás mohla být lepší. Ať už si zvolíte kteroukoliv délku, můžeme Vás ujistit, že bude tyčinka vyrobena z velmi kvalitního materiálu. Na tyčinku byla použita chirurgická ocel, což je nejpoužívanějším materiálem ve světě piercingů.

Detaily
NázevLabreta svítící ve tmě
SKULabret-46
Kampaň3 za 2
Tloušťka tyčinky1.2 mm.
Typ zavíráníVnější závit
TypLabreta
UmístěníUšní lalůček, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Lower labret, Madonna, Medusa, Angelbite, Spiderbite, Snakebite
Délka10 mm.
MateriálChirurgická ocel
Průměr kuličky3 mm.
Počet kusů1 ks
Přidaný materiálAkrylát
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Labreta svítící ve tmě
Vaše hodnocení
Labreta svítící ve tmě