Inspirace pro nový styl

Sleva až 25% - Přidány nové kousky

Inspirace pro nový styl

KUPTE 2, ZAPLAŤTE ZA 1

Každý den nová nabídka

KUPTE 3, ZAPLAŤTE ZA 2
100 dní na vrácení
SLEDOVANÁ DOPRAVA OD 85,-. DOPRAVA ZDARMA OD 750,-
RYCHLÉ A BEZPROBLÉMOVÉ DORUČENÍ SE ZÁSILKOVNOU
Nahrávám...

Kompletní sada na roztahování uší3 za 2

Není skladem

Máme pro Vás jedinečnou sadu, která se Vám bude velmi hodit, pokud si chcete začít roztahovat Vaše ucho či uši. Představujeme Vám kompletní sadu pro roztahovaní uší, se kterou budete mít vše, co budete při procesu roztahování potřebovat. 

Když se rozhodnete roztáhnout si uši, musíte začít s roztahovákem, který je jen o maličko větší než je Vaše stávající dírka. Poté, co se Vaše ucho roztahováku přizpůsobí, je potřeba vyměnit ho za větší roztahovák. Tento poroces potom opakujete tak dlouho, než docílíte požadované velikosti. Tato sada obsahuje rotahováky s průměrem od 1,6mm do 10mm. 

Roztahováky v této sadě jsou černé barvy, a jsou vyrobeny z akrylátu. Někteří lidé upřednostňují nosit roztahováky jen při procesu roztahování, zatímco jiným se roztahováky líbí i jako originální šperk při každodenním nošení. Ať už patříte ke kterékoliv skupině lidí, s touto sadou se nemusíte bát, že by Vám něco chybělo, obsahuje totiž i dva tunely od každé velikosti, které si po dostatečném roztažení můžete nasadit místo roztahováku samotného. Pokud se tedy rozhodnete dát od roztahování uší pauzu, můžete si do roztažených dírek nasadit tyto tunely. 

Tato sada obsahuje 16 tunelů, které velikostně odpovídají jednotlivým průměrům 8 roztahováků. Tunely jsou stejně jako roztahováky v černé barvě, ale narozdíl od akrylátových roztahováků jsou vyrobeny z chirurgické oceli. Mají velmi jednoduchý design a dají se velmi lehce nasadit. Jsou navíc vybaveny gumovými kroužky, díky kterým Vám tunely nebudou z uší vypadávat. 

Kromě zmíněných tunelů a roztahováků obsahuje sada také produkty pro péči o roztažené uši, které jsou při tomto procesu potřeba používat. Sada obsahuje 10 jednotek lubrikantu, se kterým se budou roztahováky hladce nasazovat. Pokaždé, když si budete chtít ucho zase o trochu roztáhnout, je potřeba otevřít jeden z lubrikantů a aplikovat ho nejen na vaši dírku, ale také na roztahovák, který hodláte použít. Tento postup Vám celý proces velmi usnadní a zrychlí. 

Pokud se Vám bude zdát, že Vaše ucho zápáchá, nemáte se čeho bát, je to velmi obvyklá a normální reakce. Pro tyto případy sada obsahuje Smelley Gelly, které je skvělé pro eliminaci pachů. Smelley Gelly stačí použít jen v malém množství a vydrží Vám tedy dluho.  

Poslední, avšak neméně důležitý produkt, který tato sada obsahuje je jojobový olej, který je pro Vaše roztažené uši velmi důležitý. Jojobový olej má antiseptické účinky, a proto je velmi účinný proti zarudnutí, bolesti a podráždění. 

Dohromady tedy tato sada obsahuje:

8 černých akrylátových roztahováků a 8 párů (16 celkem) tunelů z chirurgické oceli v následujících velikostech

  • 1,6mm
  • 2mm
  • 3mm
  • 4mm
  • 5mm
  • 6mm
  • 8mm
  • 10mm

10 jednotek lubrikantu

1 Smelley Gelly

1 jojobový olej


S těmito 36 produkty tedy dostanete kompletní sadu, která je perfektní pro všechny, kdo se chystají roztáhnout si uši, protože s touto sadou dostanete vše, co při tomto procesu potřebujete. 

Detaily
NázevKompletní sada na roztahování uší
SKUStretching-Kit-Basic
Kampaň3 za 2
Typ zavíráníGumička (O-kroužek)
TypSada na roztahování uší
Průměr roztažené dírkySada různých velikostí
BarvaČerná
Počet kusů36 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Kompletní sada na roztahování uší
Vaše hodnocení
Kompletní sada na roztahování uší