Nahrávám...
%

Dřevěný plug s perleťovou rukou fatimy

210,00 Kč Již od 280,00 Kč
Skladem

Když si vyberete plug vyrobený ze dřeva, dopřejete své pokožce to nejlepší, protože organické materiály dovolí vaší pokožce dýchat. Tento plug je vyroben z tmavého dřeva, ale mějte na paměti, že jestli chcete dva plugy, odstíny se mohou u jednotlivých modelů lišit. Ptáte se proč je tomu tak? To se děje proto, že je dřevo přírodní materiál, takže nenajdete dva identické plugy.

Tento nádherný plug je zdobený starodávným symbolem Hamsy nebo taky Ruky Fatimy. Tato ozdoba je na přední straně a je z perleti. Hamsa je symbol, který pochází ze Středního východu a pravděpodobně představuje boží ochranu. Tomuto symbolu také připisujeme štěstí a radost. Ruka, kterou vidíte na obrázku má také uprostřed oko, které symbolizuje ochranu před ďáblem.

Tento plug je dostupný v různých průměrech od 10 do 25 mm. Krásný motiv perleti je proporcionální, takže čím větší plug tím větší bude i ruka. Vyberte si velikost plugu a objednejte jej ještě dnes, takže vám jej budeme moct doručit tak rychle jak to jen půjde.

Detaily
SKUPlug-129
TypPlug
MateriálDřevo
Hloubka13 mm.
Počet kusů1 ks
Napište svou recenzi
Hodnotíte:Dřevěný plug s perleťovou rukou fatimy
Vaše hodnocení
Dřevěný plug s perleťovou rukou fatimy